محل تبلیغات شما

در این ساعت و لحظه؛ جمع آوری داده های پایان نامه رو تموم کردم و بستم !! ^________^

358 تاCbCT که هر کدوم 4 تا انسیزور مندیبل رو شامل میشدن و از لحاظ سن و جنس بیمار و تعداد ریشه، تعداد کانال، طبقه بندی ورتوچی، کرو ریشه و جهت کرو و شدت کرو بر اساس مطالعه سیدبرگ، بررسی شدن و به اتمام رسیدن.

بیشتر از تموم شدن جمع آوری داده ها، از این خوشحالم که زمین و زمان گفتن چنتا عدده دیگه.داده سازی کن بره ! ولی حقیقت ماجرا، ته دلم رضا نداد.درسته که مطالعه ی من یه مطالعه ی اپیدمیولوژیکه و واقعا ستون های علم اندودنتیک و رادیولوژیک قرار نیست جابجا بشه اما وقتی یکاریو شروع کردم و قراره تا آخر عمرم به عنوان اولین پایان نامه رسمی آکادمیکم ازش اسم ببرم، تصمیم گرفتم درست و واقعی جلوش ببرم و به قول گفتنی، این مدرکرو حلااااال بگیرم :))

نهایتا اینکه الهی شکر که بعده 10 روز تلاش شبانه روزی، این کار هم به اتمام خودش رسید

الهی شکررررررررررررر

پی نوشت:

تو مگو ما را بدان شه بار نیست

با کریمان کارها دشوار نیست

از دفتر اول مثنوی معنوی مولانا، بخش نهم

پیام آور خوبی ها، تولدت مبارک

خنده گریند / گریه خندند

مرا عهدیست با جانان

,کرو ,مطالعه ,داده ,کریمان ,کارها ,    ,کردم و ,به اتمام ,کارها دشوار ,کریمان کارها ,کریمان کارها دشوار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر 20