محل تبلیغات شما

امروز تولد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) هستش و عید همه مون کلی مبارک؛ منکه کلی رو عیدی دادن پیامبرمون حساب کردم و مطمئنم اون اتفاق خوبه یهووو میافته و این غم کهنه رو میشوره و میبره :)

اگه از روزمرگی هامون بگذریم میرسیم به پایان نامه نویسی و تنبلی اینجانب که توی این 24 روز به زور فصل 1 رو نوشتم و تموم کردم :))) ولی دیگه واقعا تایم نیست و باید جمع کنم این تنبلی و کرخی و منفی بافی ها و خود افسرده سازی های مضخرفی رو که از درون تحلیل ام میبرن و سرعت عملمو میارن پایین ! اونم تو شرایطی که گذر زمان یه دور تندی به خودش گرفته و همچین میچرخه و جلو میره که انگار دنبالش کردن !!

جمعه هفته پیش دوره "گام به گام لیرینگ ونیر کامپوزیت" دکتر امامقلی پور تو سالن نظام پزشکی برگزار شد و اگه از جنبه تبلیغاتیش که 90% روی محصولات Cosmedent تاکید داشتن، بگذریم؛ دوره خوب و مفیدی بود و کلی نکته مهم و مفید و جدید یاد گرفتیم.

دیروز و امروزم " دوره بازآموزی ایمپلنت" بود که دیروز با سخنرانی دکتر رکن، دکتر باریکانی و دکتر رضایی گذشت و امروز هم با سخنرانی اساتید خوب خودمون یعنی دکتر قاسمی، دکتر فرهودی، دکتر امینی و دکتر بیگلری.

درسته که ما دانشجو های دوره عمومی با ایمپلنت کمی غریبه ایم و در حد 1،2 فصل پیترسون و میش و کارنزا اطلاعات راجع بهش داریم و به تبع، این دوره برامون به اندازه کارایی که بلدیم و انجام میدیم، مفید نبود ولی خوب همیشه چیزای زیادی واسه یاد گرفتن هست.مثل سیستم اشترومن که ایمپلنت های extra short و ultra short داره و جدیدا هم کلی بورس شده.

خلاصه که دوماه از فصل مورد علاقه ام با به سرعت گذشت و من کلی کتاب نخونده و فیلم ندیده و نقاشی های نکشیده و قدم های نزده و فکرای نکرده و خیالهای ندیده و دارم مثل همیشه :)

به عنوان حسن ختام و پایان گپ امروزمون;

خدایا  نه تنها چشم بر ندار ازمون، حتی اون وسطا پلکم نزن *_*

دوستت داریم :****

پیام آور خوبی ها، تولدت مبارک

خنده گریند / گریه خندند

مرا عهدیست با جانان

دکتر ,کلی ,دوره ,های ,رو ,ایمپلنت ,با سخنرانی ,اگه از ,و دکتر ,ندیده و ,اطلاعات راجع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محمد صادق زمانی